Вчора завершився інтенсивний вікенд в рамках нашого Open Data Challenge, за результатами якого визначені 10 фіналістів конкурсу.

 

Саме вони виходять у фінал і змагатимуться за грошовий приз на підтримку своїх стартапів на основі відкритих даних. Їх чекає двомісячна інкубація, під час якої працюватимуть над розробкою прототипів, бізнес-планів, а також протестують продукти і сервіси з погляду користувачів. Отже вітаємо наших фіналістів:

 

  1. ДонорUA – всеукраїнська платформа для швидкого пошуку донорів крові, вирішення проблеми донорства на системному рівні.
  2. InfoFlow – система моніторингу державного і комунального майна – землі, об’єктів нерухомості, надер, що містить вичерпну інформацію про них.
  3. «Як зробити стартап, виконати вимоги законів та при цьому не збанкрутіти?»    Прості інструкції для підприємців-початківців щодо реєстраціїї та ведення бізнесу в Україні.
  4. Суд на долоні – це додаток для юристів, який допоможе оперативно дізнатися інформацію з реєстру судових рішень за безліччю фільтрів, плюс судова аналітика.
  5. BIM-модель міста – віртуальний 3D-макет міста, що об’єднає будь-яку інформацію про територію та прискорить процес прийняття рішень по плануванню, забудові, реконструкції та облаштуванню простору.
  6. RIPSEARCH – сервіс, що допоможе знайти місце поховання людини, знаючи її дані.
  7. «Відкритий ринок вугілля» – ресурс, який дозволить встановлювати ринкову ціну на вугілля шляхом проведення біржових аукціонів, що надасть змогу отримати додаткові надходження до бюджету.
  8. «Блакитний Лайнер» – комплекс ІТ рішень для покращення якості та надійності звичайного і електро-транспортну.
  9. Штрафи UA – сервіс перевірки, сплати штрафів та електронних полісів ОСАГО.
  10. «Дорогі депутати» – інтерактивний мобільний додаток з елементами гейміфікації, що дає можливість контролювати дії депутатів Верховної Ради.

 

Цей вибір був непростим, оскільки за право війти в десятку змагалося багато сильних проектів. Ми бажаємо удачі тим учасникам що не пройшли в наступний раунд і сподіваємося побачитись з ними на Open Data Challenge наступного року.