Держлікслужба розробила інструкцію для отримання послуг з ліцензування онлайн

Для отримання послуг з ліцензування виробництва, імпорту, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами скористайтесь зручним порталом Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Портал дозволяє швидко та прозоро, без паперової тяганини та додаткових витрат подавати та відслідковувати онлайн стан розгляду заяв на отримання таких дозвільних документів:

  • ліцензія щодо провадження діяльності з виробництва (промислового) лікарських засобів;
  • ліцензія щодо провадження діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів);
  • ліцензія щодо провадження діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Електронні послуги з отримання ліцензій доступні через особистий кабінет на порталі Держлікслужби.

Детальна інструкція про користування сервісом.

За допомогою інструкції ви дізнаєтесь:

  • як зареєструватись на порталі, щоб скористатись усіма можливостями електронного кабінету;
  • як переглянути наявні у вас ліцензії та отримувати повідомлення системи;
  • як подати заяву на ліцензування, зокрема, заяву на отримання ліцензії з торгівлі, заяву на створення нового місця провадження діяльності (МПД), заяву на закриття існуючого МПД, заяву про анулювання ліцензії тощо;
  • як заповнити повідомлення про доповнення інформації;
  • як моніторити подані заяви та отримувати сповіщення про стан розгляду та результати протягом усього терміну дії ліцензії.
    Онлайн-послуги є актуальними для промислових виробників, аптечних закладів, імпортерів та дистриб’юторів (оптові продажі).

Онлайн-послуги є актуальними для промислових виробників, аптечних закладів, імпортерів та дистриб’юторів (оптові продажі).

Проєкт реалізований у партнерстві Державної служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками і Міністерства цифрової трансформації, за підтримки проєкту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”. Проєкт реалізовано у співпраці з Фондом Східна Європа.