Конкурс для виявлення потенційного постачальника консультаційних послуг з маркетингу

Фонд Євразія, виконавець проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”, що фінансуєтся Урядом США через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великобританії (UK aid), оголошує конкурс для виявлення потенційного постачальника консультаційних послуг із застосуванням методу сервіс-дизайн для фасилітації проекту з вирішення проблемних явищ в системі електронних публічних закупівель Прозорро.

Просимо вас уважно ознайомитися з документами, заповнити необхідні та надіслати на електронну адресу: ovygovsky@eurasia.org до вказанного терміну, а саме не пізніше ніж 12 квітня 2019 р (18:00 за київським часом).

Усі запитання щодо роз’яснень надсилайте на ел.адресу
ovygovsky@eurasia.org. Будь ласка, вказуйте цей номер запиту TAPAS-RFQ-2019-008 у темі кожного листа, які ви будете надсилати.

Усі документи повинні бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ. Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу електронну адресу, розглядатися не будуть!