Конкурс для виявлення потенційного виконавця для розробки інтеграції зведених відомостей АМКУ із системою електронних закупівель Прозорро

Фонд Євразія, виконавець проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця  для розробки інтеграції зведених відомостей АМКУ із системою електронних закупівель Прозорро.

Просимо вас уважно ознайомитися з документами нижче, заповнити необхідні та надіслати на e-mail: ovygovsky@eurasia.org  – до зазначеного терміну, а саме – не пізніше  12 грудня 2019 р (18.00 за київським часом)

Перелік документів, які мають бути заповнені та надіслані:

  1. Запит комерційної пропозиції
  2. Детальний бюджет
  3. Форма реєстрації постачальника
  4. Список команди виконавців та їхні резюме
  5. Інструкції щодо заповнення запиту комерційної пропозиції

Перед заповненням, будь ласка, ознайомтеся з Технічними Вимогами, а також Кодексом етичних норм.

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на e-mail:  ovygovsky@eurasia.orgне пізніше ніж 5 грудня 2019 р.  Будь ласка, зазначайте номер запиту (TAPAS-RFQ-2019-021) у темі кожного листа, які ви надсилатимете.

Очікуваний строк виконання:  січень 2020 – травень 2020.

Усі документи мають бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозицій, отриманих після закінчення терміну та відправлених на іншу електронну адресу, не розглядатимуть!