Конкурс для виявлення потенційного виконавця інтеграції системи електронних закупівель «Прозорро» з Державним Казначейством та Е-Дата (продовжено)

Фонд Євразія, виконавець проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця для інтеграції системи електронних закупівель «Прозорро» з Державним Казначейством та Е-Дата.

Просимо вас уважно ознайомитися з документами (додаємо), заповнити необхідні та надіслати на e-mail: ovygovsky@eurasia.org  – до зазначеного терміну, а саме – не пізніше 25 жовтня 2019 р. (18:00 за київським часом)

Перелік документів, які мають бути заповнені та надіслані:

  1. Запит комерційної пропозиції
  2. Форма реєстрації постачальника
  3. Список команди виконавців та їхні резюме
  4. Інструкції щодо заповнення запиту комерційної пропозиції

Перед заповненням документів, будь ласка, ознайомтеся з Технічними умовами, а також Кодексом етичних норм.

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на e-mail:
ovygovsky@eurasia.org – не пізніше 10 жовтня 2019 р. Будь ласка, зазначайте номер запиту (TAPAS-RFQ-2019-018) у темі кожного листа, які ви надсилатимете.

Очікуваний термін виконання: листопад 2019 – грудень 2019.

Усі документи мають бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозицій, отриманих після закінчення терміну та відправлених на іншу електронну адресу, не розглядатимуть!