Конкурс для виявлення потенційного виконавця проведення дослідження впливу використання відкритих даних та сервісів на їхній основі

Фонд Євразія, виконавець проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid),  проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця проведення дослідження впливу використання відкритих даних та сервісів на їхній основі, успішних у зменшенні й запобіганні корупції на національному рівні та покращенні якості життя жителів у містах України.

Просимо вас уважно ознайомитися з документами нижче, заповнити необхідні  та відправити  на електронну адресу ovygovsky@eurasia.org  до вказаного терміну, а саме не пізніше 12 серпня 2019 р. (18:00 за київським часом)

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на  електронну адресу . Будь ласка, вказуйте цей номер запиту TAPAS-RFQ-2019-010 у темі кожного листа, які ви будете надсилати.

Усі документи повинні бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу електронну адресу, розглядатися не будуть!