Конкурс для виявлення потенційного виконавця створення в системі електронних закупівель Прозорро електронної підсистеми звернень громадських організації до Державної аудиторської служби (продовжено)

Фонд Євразія, виконавець проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця для створення в системі електронних закупівель Прозорро електронної підсистеми звернень громадських організації до Державної аудиторської служби (ЕПЗ).

Просимо вас уважно ознайомитися з документами нижче, заповнити необхідні та надіслати на e-mail: ovygovsky@eurasia.org – до зазначеного терміну, а саме – не пізніше 25 жовтня 2019 р. (18:00 за київським часом)

Перелік документів, які мають бути заповнені та надіслані:

  1. Запит комерційної пропозиції
  2. Форма реєстрації постачальника
  3. Список команди виконавців та їхні резюме
  4. Інструкції щодо заповнення запиту комерційної пропозиції

Перед заповненням документів, будь ласка, ознайомтеся з Технічними умовами, а також Кодексом етичних норм.

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на e-mail: ovygovsky@eurasia.org – не пізніше 9 жовтня 2019 р. Будь ласка, зазначайте номер запиту (TAPAS-RFQ-2019-016) у темі кожного листа, які ви надсилатимете.

Очікуваний термін виконання: листопад 2019 – квітень 2020.

Усі документи мають бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозицій, отриманих після закінчення терміну та відправлених на іншу електронну адресу, не розглядатимуть!