Перемога у конкурсі 2020 Digital Development Award!

Маємо надзвичайну новину! Проєкт USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”, що реалізується Фондом Євразія переміг у конкурсі 2020 Digital Development Award!

Відомий як #DigiAwards, цей конкурс відзначає проєкти та активності по всьому світу, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку USAID, які використовують цифрові технології для вирішення проблем розвитку. Проєкт USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS” увійшов до ТОП-5 проєктів, що отримали цю нагороду.

Визнання отримала наша підтримка антикорупційної мережі та порталу моніторингу державних закупівель DOZORRO. Мережа DOZORRO, яка координується нашим імплементаційним партнером Трансперенсі Інтернешнл Україна/TI Ukraine, це спільнота активістів та громадських організацій по всій Україні, яка здійснює моніторинг державних закупівель та визначає тендери з високим рівнем ризику для державних покупців, їх керівних структур та наглядових органів.

Використовуючи потужні аналітичні інструменти, розроблені за підтримки проєкту TAPAS, у тому числі алгоритми штучного інтелекту для моніторингу закупівель, громадські організації та активісти-добровольці аналізують масиви даних, визначають тендери з високим ризиком та подають скарги до контролюючих органів.

Щомісяця подається в середньому 700 скарг. Загалом, завдяки DOZORRO понад 4500 державних торгів з високим ризиком були скасовані, відмінені або до них були внесені зміни. Загальна вартість таких торгів з високим ризиком становила понад 470 мільйонів доларів.

Дізнатися більше про конкурс і переможців можна тут:
https://www.usaid.gov/digital-development/digis