Переможці Open Data Challenge 2019: Inspect.in.ua

Які емоції виникають при слові “перевірка”? Якщо ви почали напружуватися, то сьогодні ми розповімо про сервіс, що створено саме для спрощення процесу перевірок та пом’якшення цих емоцій.

Inspect.in.ua — проєкт-переможець #OpenDataChallenge 2019, аналітичний веб-сервіс, що формує персоналізовані рекомендації для тих, на кого чекає перевірка.

Ідея проєкту з’явилася під час дводенного хакатону Open Data Campus у 2019 році, де познайомилися усі члени команди та разом почали генерувати ідеї, відкривши для себе потенціал відкритих даних. У момент подання заявки на участь у Open Data Challenge була лише ідея, що за інкубаційний період конкурсу переросла у концепцію та прототип.

“Кожного разу коли ми, чи наші знайомі зіштовхувались з перевірками, завжди це супроводжувалось невизначеністю, певним незнанням та стресом. Ми вирішили розробити проєкт, який допоможе самостійно підготуватись до перевірки та скористатися послугами експертів, наших партнерів, що допоможуть знайти та усунути порушення та уникнути штрафних санкцій,” — поділився лідер проєкту Максим Тарнавський.

Наразі проєкт на етапі реалізації. Проводиться активна розробка сервісу, робота над аналізом та структуруванням даних з інспекційного порталу та комунікація з партнерами. Усе найцікавіше у проєкта ще попереду. Слідкуємо за розвитком!

Нагадаємо, вже 18 вересня на Open Data Forum 2020 Online ми дізнаємося імена переможців національного конкурсу Open Data Challenge 2020!