У Києві пройшов Open Data Campus. Інфраструктура

8-9 грудня команда проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS” разом із 19991 Open Data Incubator провели освітній кемп Open Data Campus. Інфраструктура. 9-го грудня у Міжнародний день боротьби з корупцією учасники кемпу розповіли про свої ідеї для змін у сфері інфраструктури та представили проекти, які сприятимуть підвищенню прозорості та подоланню корупційних ризиків в Україні.

Для участі у конкурсі свої ідеї запропонувало понад 60 учасників. Журі обрали трьох переможців для участі у безкоштовному місячному інтенсиві у 1991 Open Data Incubator. Серія тематичних освітніх кемпів присвячена можливостям використання відкритих даних для підвищення прозорості та подолання корупційних ризиків у сферах екології, інфраструктури та у бізнес-середовищі.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Open Data Campus. Бізнес, який відбудеться 19-20 січня 2019 та Open Data Campus. Екологія, 23-24 лютого 2019. Після проходження місячного інтенсиву найуспішніші із 9-ти команд будуть рекомендовані до участі в фінальному етапі відбору Open Data Challenge 2019.