Укрзалізниця запустила інтерактивну візуалізацію даних щодо закупівель на основі модуля аналітики BI Prozorro, розробленого за підтримки проєкту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

Укрзалізниця запустила інтерактивну візуалізацію даних щодо закупівель на основі модуля аналітики BI Prozorro, розробленого за підтримки проєкту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”.

Переглянути аналітичні дані щодо закупівель АТ “Укрзалізниця” в інтерактивному режимі можна на сайті компанії за посиланням: http://bit.ly/pokaznyky_uz.

Запуск візуалізації став можливим завдяки BI Prozorro — інструменту аналітики закупівель, розроблений командою Transparency International Ukraine в межах проєкту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”.

Для забезпечення прозорості звітності всі дані будуть передаватись безпосередньо з публічного модуля аналітики BI Prozorro без будь-якого впливу Укрзалізниці.

Додати на свій сайт закупівельні показники з BI Prozorro може будь-який замовник. Ознайомитися з інструкцією, як це зробити керівним органам, наприклад, міським чи обласним радам або ОТГ, можна за лінком: https://bit.ly/bi_foryoursite 

Навіщо це потрібно?

  • Інформація про закупівлі на сайті — це чудова практика прозорості і підзвітності. 
  • Менше запитів на інформацію, адже всі закупівлі зібрані в одному місці.
  • Можливість кожному громадянину переглянути, що купував замовник.
  • Бізнес може знайти актуальні тендери та взяти участь в ньому, запропонувавши кращу пропозицію.