Уряд Великої Британії продовжить підтримувати Україну в боротьбі з корупцією

Інноваційні рішення та інновації в дії – у центрі уваги. Державний міністр Великої Британії з питань міжнародного розвитку Герріет Болдвін побувала у партнерів проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах / TAPAS” в DOZORRO на практичному семінар для бізнесу. Особливі гості проекту TAPAS мали також нагоду зустрітися з представниками Департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та ProZorro. Це була унікальна можливість поділитися прогресом України у впровадженні трансформаційних реформ та своїм інноваційним досвідом.

Герріет Болдвін, державний міністр Великої Британії з питань міжнародного розвитку, зустрілась з представниками влади і громадянського суспільства, а також перевірила стан виконання проектів, що фінансуються урядом Великої Британії з метою поліпшення ситуації в гуманітарній сфері та у сфері боротьби з корупцією.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу OG_20190208_000860_Small-1024x683.jpg

Під час її візиту, Міністр Герріет Болдвін заявила, що:

“Україна продовжує стикатися із серйозними викликами при втіленні реформ, які покращать життя пересічних українців. Україна має надалі проводити реформи, попри намагання перешкоджати цьому. Уряд зробив низку важливих кроків у правильному напрямку, проте попереду ще багато роботи. Саме тому уряд Великої Британії надалі підтримує Україну у боротьбі з корупцією, зокрема, через нашу допомогу НАБУ та проект “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” (TAPAS).”

Велика Британія – один з найбільших донорів, що надає понад 35 млн фунтів стерлінгів на боротьбу з корупцією та проведення економічної й управлінської реформ. Велика Британія надає істотну гуманітарну допомогу громадам, які постраждали від конфлікту на сході, та є найбільшим донором Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу OG_20190208_000896_Small-1024x683.jpg

Велика Британія – один із ключових донорів проектів, що підтримують жертв гендерно зумовленого насильства та домашнього насильства як проблеми, що часто загострюється під час збройних конфліктів. Фінансування UK Aid йде на підтримку всеукраїнської гарячої лінії, психосоціальний, юридичний і медичний супровід, а також для надання безпечного простору жертвам насилля.