Фонд Євразія, виконавець проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, що фінансуєтся Урядом США через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великобританії (UK aid), проводить конкурс щодо визначення потенційного підрядника для підготовки аналітичного звіту стосовно відповідності українського законодавства у сфері відкритих даних європейському законодавству у сфері повторного використання публічних даних.

Просимо уважно ознайомитися з документами (додаются), заповнити необхідні, та відправити на ел.адресу ovygovsky@eurasia.org до вказанного терміну, а саме: не пізніше 31 січня 2019 р (18.00 за київським часом) 

Усі запитання та запити щодо роз’яснень надсилайте на ел.адресу ovygovsky@eurasia.org. Будь ласка, вказуйте цей номер запиту TAPASRFQ-2019-002 у темі кожного листа, який ви будете надсилати.

Усі документи повинні бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу ел.адресу, розглядатися не будуть.

Приєднуйтеся до нас на Facebook!

TAPAS Project/Прозорість та підзвітність
у держуправлінні та послугах