Фонд Євразія, виконавець проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”, що фінансуєтся Урядом США через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великобританії (UK aid), проводить конкурс щодо визначення підрядника для проведення оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних розпорядниками інформації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua) згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”.

Просимо вас уважно ознайомитися з документами, заповнити необхідні та відправити на ел.адресу ovygovsky@eurasia.org до вказанного терміну, а саме: не пізніше ніж 15 лютого 2019 р (18:00 за київським часом).

Усі запитання та запити щодо роз’яснень надсилайте не пізніже ніж 08 лютого 2019 (12:00 за київським часом) на ел.адресу ovygovsky@eurasia.org. Будь ласка, вказуйте цей номер запиту TAPAS-RFQ-2019-005 у темі кожного листа, які ви будете надсилати.

Усі документи повинні бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу ел.адресу, розглядатися не будуть!

Приєднуйтеся до нас на Facebook!

TAPAS Project/Прозорість та підзвітність
у держуправлінні та послугах