23 лютого 2017 року ми жартували на тему відкритих даних – в рамках нашої зустрічі “Моя найкраща невдача з відкритими даними” де експерти та активісти розповіли про свої не дуже позитивний досвід з відкриттям даних в іронічному форматі “FuckUp Night”.

Андрій Газін, активіст з відкритих даних, зазначив, що іронічний формат “стенд-ап” був вибраний тому, що, зазвичай, коли експерти з відкритих даних зустрічаються, вони звітують один одному про успіхи або виконані проекти, але ніколи не розповідають про те, що саме та чому не склалось.  І якщо ті, хто займаються відкритими даними в Україні будуть ділитись своїм не дуже позитивним досвідом з колегами, з нього можна буде зробити висновки і вдосконалити свою роботу в майбутньому.

Про свої невдачі з відкритими даними розповідали четверо спікерів: Вадим Гудима – тренер з цифрової безпеки для журналістів та активістів, менеджер проекту «Портал відкритих даних Верховної Ради України» у 2016, Руслана Величко-Трифонюк, координатор проекту “Дані міст” Громадянської мережі ОПОРА та TechSoup, Олексій Соболев, керівник проекту ProZorro.Продажі, радник Міністра інфраструктури та Олексій Вискуб, Заступник Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

 

Спікери з гумором розповідали про реальні випадки своїх пригод у роботі з відкритими даними, на що гості відповідали власними подібними історіями. В результаті, обговорення вийшло дуже живим та енергійним та продовжувалось і після закінчення розповідей головних спікерів. Такий комічний формат “Моєї найкращої невдачі з відкритими даними” запропонував подивитись на власні помилки під іронічним кутом, що допоможе зміцнити спільноту навколо відкритих даних та зробити висновки з минулого досвіду.

Пропонуємо Вам подивитись запис обговорення на нашому YouTube-каналі – гарний настрій гарантуємо!

Це була перша подія з циклу публічних заходів, покликаних зміцнити спільноту навколо відкритих даних в Україні, які наш проект проводитиме разом з громадською організацією “Агенція журналістики даних (Texty.org.ua)”. Слідкуйте за нашими подіями на Фейсбук-сторінці та на сайті!