Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України

Ключовий партнер нашого проекту з боку уряду, виконавець основних реформ в сфері електронних закупівель, електронних сервісів та відкритих даних.

 

Державне агентство з питань електронного урядування

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів та розвитку інформаційного суспільства.

 

Державне підприємство “Прозорро”

Державне підприємство “Прозорро” є головним партнером нашого проекту у компоненті публічних закупівель та разом з командою проекту працює над запровадженням системи електронних закупівель як стандартного підходу до більшості державних закупівель в Україні.

 

Фонд Східна Європа

Фонд Східна Європа — благодійна неприбуткова українська організація, що розпочала свою роботу у 2008 році. Місія Фонду—сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. В рамках нашого проекту Фонд Східна Європа є партнером у компоненті відкритих даних та електронних сервісів.

 

Київська школа економіки

Київська школа економіки – це навчальний заклад світового рівня, який через виховання нового покоління економістів сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні. Київська школа економіки є ключовим партнером нашого проекту у компоненті електронних закупівель, зокрема на її базі створено Центр професіоналізації закупівель, який буде першим у Східній Європі навчальним центром післядипломної освіти з закупівель.

 

Transparency International-Україна

Transparency International-Україна є головним партнером нашого проекту у компоненті електронних закупівель та займатиметься аналізом та удосконаленням законодавства, що стосується реформи електронних закупівель, та проводитиме моніторинг виконання постанов закону “Про публічні закупівлі”.

 

Open Data Institute

Open Data Institute (ODI) був заснований у Лондоні в 2012 році для вирішення глобальних проблем сьогодення за допомогою мережі даних. ODI об’єднує комерційні і некомерційні організації та уряди навколо конкретних секторів для вирішення сучасних глобальних проблем за допомогою відкритих даних. В рамках нашого проекту ODI є партнером компоненту відкритих даних.

 

SocialBoost

SocialBoost — це неприбуткова організація, що займається популяризацією відкритих даних та координує діяльність більше ніж 1000 ІТ-активістів та залучає найбільші ІТ-компанії та органи влади в Україні до соціально важливих проектів, пов’язаних з електронним урядуванням, візуалізацією даних та відкритими урядовими даними. SocialBoost розробила десятки державних послуг та інтерактивних карт, а також державні проекти, такі як data.gov.ua, ogp.gov.ua. В рамках нашого проекту SocialBoost є партнером компоненту відкритих даних.

 

Агенція журналістики даних (TEXTY.org.ua)

Громадська організація «Агенція журналістики даних» (TEXTY.org.ua) — неурядова організація, що сприяє прозорості влади шляхом розвитку якісної журналістики та журналістики даних, яка передбачає аналіз і подачу великих масивів даних у інтерактивній та зрозумілій формі. Організація співпрацює із державними органами в контексті створення якісних аналітичних матеріалів та обробки та візуалізації великих баз даних.