Фонд Євразія, виконавець проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, що фінансуєтся Урядом США через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великобританії (UK aid), проводить конкурс щодо визначення потенційного підрядника для:

  1. Розробки програмного забезпечення на підставі Технічного Завдання (Додаток №1) та,
  2. Надання послуг з навчання користувачів інспекційного порталу та інформування громадськості  згідно вимог до цих послуг (Додаток №2).

Просимо Вас уважно ознайомитися з документами (додаются), заповнити необхідні, та відправити на ел.адресу ovygovsky@eurasia.org до вказанного терміну, а саме: не пізніше ніж 08 лютого 2019 р. (18.00 за київським часом).

Усі запитання та запити щодо роз’яснень надсилайте на ел.адресу ovygovsky@eurasia.org. Будь ласка, вказуйте цей номер запиту TAPAS-RFQ-2019-003 у темі кожного листа, які ви будете надсилати.

Усі документи повинні бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ. Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу ел.адресу, розглядатися не будуть!

Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу ел.адресу, розглядатися не будуть.

Приєднуйтеся до нас на Facebook!

TAPAS Project/Прозорість та підзвітність
у держуправлінні та послугах