Дорожня карта національної інтероперабельності як одне із перших завдань на шляху впровадження системи електронної взаємодії в Україні.

Проект USAID/UK Aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” У співпраці з Державним агентством електронного врядування та фондом “Східна Європа” запрошує на презентацію Дорожньої карти національної інтероперабельності. Метою заходу є представити та обговорити проект Дорожньої карти і конкретні етапи втілення національної системи інтероперабельності в Україні, з конкретними прикладами та необхідною законодавчою базою тощо. Ми плануємо всебічно обговоримо проект дорожньої карти – починаючи від концептуальної моделі і закінчуючи технічними особливостямивпровадження.

Ми також представимо проект постанови про порядок електронної взаємодії у електронних публічних реєстрах та продемонструємо алгоритм приєднання публічних реєстрів до єдиної системи електронної взаємодії. Проект постанови був розроблений експертами проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” та має на меті уніфікувати правила обміну даними в Національній системі інтероперабельності на законодавчому рівні. До розробки вищезазначених документів долучилися експерти компанії CIVITTA, незалежної компанії, що займається управлінським консалтингом у країнах Європи з перехідною економікою, та Міжнародної організації з розвитку права IDLO. Експерти цих організацій також візьмуть участь в обговоренні в ролі спікерів.

Ми дуже розраховуємо на те, що ця дискусія стане початком необхідної фундаментальної реформи національної системи інтероперабельності. До обговорення та доопрацювання запрошуємо представників органів державної влади, громадськості та експертну спільноту.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за лінком:https://goo.gl/forms/U7dmupFLak6ju3ZI3

Дата та час: 22 серпня 2017 року, 16.00-19.00
Місце проведення: Unit.City, Дорогожицька 1

Карта проїзду: