Триває набір на навчальну програму зі стратегічних закупівель в Центрі професіоналізації закупівель, що створена на базі Київської школи економіки в рамках нашого проекту. Це перша в Східній Європі програма післядипломного навчання для фахівців, що вже безпосередньо працюють в галузі закупівель і бажають вдосконалити свої знання та знайти оптимальні рішення для конкретних кейсів зі своєї практики. Програма поєднує теоретичні знання зі світового досвіду закупівель та практичні вирішення “живих кейсів” на прикладі закупівельних процесів в українських підприємствах.

Навчальна програма розрахована на представників організацій-замовників, особливо тих, що здійснюють великий обсяг закупівель. В першу чергу вона буде корисною для керівників департаменту закупівель, голів або членів тендерного комітету, категорійних менеджерів, керівників підприємств, уповноважених осіб для проведення процедур закупівель, а також для членів Централізованих закупівельних організацій.

Програма складається з 8 навчальних модулів, протягом яких будуть розглядатись такі теми, як структура та процедури закупівель, аналіз ринку, управління контрактами, управління ризиками та запобігання корупції.

Як побудована програма?          

  • Кожен модуль навчальної програми дає портфель знань для кожного етапу закупівельного процесу;
  • Програма має сильну практичну складову: учасники створюватимуть проекти стратегії закупівельного процесу для власних підприємств, вироблятимуть практичні рішення конкретних кейсів під час лекцій та матимуть можливість проконсультуватись з лідерами закупівельної сфери для обміну досвідом та отримання рекомендацій;
  • Програма дозволяє поєднувати роботу та навчання (курси проходитимуть  переважно у вихідні дні);
  • Кожен учасник захищатиме свій проект стратегії закупівельного процесу;
  • Учасники проходитимуть іспит та отримають сертифікати про проходження навчального курсу.

 

Викладачі Програми та члени Наглядової ради є лідерами реформи закупівель в Україні та представляють міжнародні навчальні інституції та топ-менеджмент великого бізнесу. Програма розрахована на 30 студентів та є безкоштовною.

 
Набір на програму триватиме до 7 березня 2017. Детальніше про критерії відбору та необхідні документи для подачі заявки читайте на сайті Центру професіоналізації закупівель.