Наймасштабніший національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge знову стартує в Україні! Призовий фонд складає 2 500 000 гривень.

“З чого почати свій проект? Як залучити фінансування? Як монетизувати свою ідею? Де знайти дані?” – ці запитання неодноразово виникають у командах стартапів. А ми маємо відповідь – взяти участь в Open Data Challenge.

Запрошуємо на Grand Launch другого циклу Open Data Challenge 13 лютого 2018, де ми розповімо про формат, умови конкурсу та вимоги до проектів, а також познайомимо вас із переможцями минулого циклу конкурсу, які поділяться безцінними інсайтами. Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/rfuTdAHYRkTHRWHC2

Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

В рамках Open Data Challenge ми шукатимемо та розвиватимемо інноваційні проекти, що матимуть суспільне значення та фантастичний бізнес потенціал. Адже відкриті дані мають економічну цінність, коли на їх основі створюються продукти або сервіси, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми.

Подавайтеся на конкурс та позмагайтеся за можливість отримати інвестиції та експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. Призовий фонд конкурсу складає 2 500 000 гривень!

***
Open Data Challenge – це міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, створений Open Data Institute (Лондон), провідною міжнародною інституцією, що займається пропагуванням відкритих даних у світі. Проект вперше масштабно стартував в Україні у 2017 році, зібравши понад 170 заявок з усієї України, з яких було відібрано 10 фіналістів, та після інкубаційної програми – обрано 3-х переможців, які розділили призовий фонд 1 500 000 гривень.

Open Data Challenge створений в рамках проекту проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фондом Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.