Фонд Євразія, виконавець проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (ТАРАS)”, що фінансуєтся Урядом США через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великобританії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційних виконавців  конференц- та логістичних послуг, необхідних для виконання проекту. За результатами конкурсу з переможцем буде підписано рамкову угоду на надання послуг строком на 1 рік, з можливим продовженням.

Просимо Вас уважно ознайомитися с документами (посилання нижче), заповнити їх,  та відправити на ел.адресу  ovygovsky@eurasia.org не пізніше ніж 26 Лютого 2017 р. (18.00 за київським часом).

Усі запитання та уточнення надсилайте на  ел.адресу  ovygovsky@eurasia.org. Будь ласка, вказуйте цей номер запиту TAPASRFP-2017-002 у темі кожного письма, яке будете надсилати.

Усі документи повинні бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу ел.адресу, розглядатися не будуть!

Запит комерційної пропозиції 

Інструкція до заповнення

Кодекс етичних норм

Форма реєстрації постачальника