Фонд Євразія, виконавець проекту USAID / UK Aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/ TAPAS проводить конкурс на визначення підрядника для розробки веб-порталу Державного агентства з питань електронного урядування України.

Просимо уважно ознайомитися з умовами тендеру у документах, які додаються нижче.

Оголошення про прийом пропозицій для розробки порталу Державного агентства з питань е-врядування

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ щодо створення, впровадження офіційного веб-порталу для Держагентства з питань е-урядування України

Потенційні учасники конкурсу можуть направити свої запитання щодо тендеру до 18:00 19 лютого 2018 року електронною поштою на адресу ovygovsky@eurasia.org. Відповіді на отримані запитання будуть надані Проектом у відкритий доступ для всіх потенційних учасників конкурсу орієнтовно до 22 лютого 2018 року. Запитання, подані у інший спосіб, розглядатися не будуть.

Кінцевий термін подання пропозицій від учасників конкурсу – 27 лютого 2018 року до 18:00 (за київським часом).

Фонд Євразія, виконавець проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» спільно з українським урядом, місцевою владою та громадянами працює над удосконаленням системи державних закупівель, електронних послуг та доступу до даних для зменшення корупції. Проект фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії (UK aid) та здійснюється Фондом Євразія разом з партнерами. Проект надає Державному агентству з питань електронного урядування України міжнародну технічну допомогу в частині покращання комунікацій, зокрема в модернізації веб-порталу.

Державне агентство з питань електронного урядування України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України, і який реалізує державну політику у сферах інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства.