Наш проект у партнерстві з громадською організацією “Агенція журналістики даних” (Texty.org.ua) продовжує працювати над створенням Національної мережі тренерів з відкритих даних, здатних реалізовувати стратегії відкритих даних на місцевому рівні та, своєю чергою, організовувати та проводити тренінги з відкритих даних для працівників органів влади, активістів, аналітиків, підприємців, розробників. Нагадаємо, що з 27 лютого по 2 березня відбувся перший тренінг для тренерів з відкритих даних, який вже показав свої здобутки та перша когорта тренерів продовжує роботу з відкритими даними у регіонах України.

 

 

Упродовж нашої навчальної програми учасники працюватимуть над розробкою стратегії розвитку відкритих даних у своїх містах залежно від локального контексту. Особливістю тренінгу є поєднання теорії з практикою. Достатню увагу ми присвятили політиці відкритих даних, на місцевому рівні, зокрема, особливостям публікації та використання відкритих даних, прикладам створених сервісів на основі відкритих даних.

Під час чотириденного навчання учасники розроблятимуть власні дієві стратегії розвитку відкритих даних у містах під ретельним менторством наших тренерів. Бажаним результатом на тренінгу мають стати щонайменше чотири напрацьовані програми регіональних заходів, котрі кожен учасник зможе з мінімальними модифікаціями застосовувати у своїй практиці.