В Центрі професіоналізації закупівель, що створений в рамках нашого проекту при Київській Школі Економіки, триває перший тренінг для тренерів у сфері закупівель! Тренінг розроблений з метою підготувати справжніх агентів змін в галузі закупівель – тих, хто навчатиме і консультуватиме компанії щодо вдосконалення їхніх практик у закупівлях. Географічно на тренінгу представлені майже всі куточки України: Київ, Харків, Львів, Суми, Миколаїв, Полтава, Івано-Франківськ, Ужгород, Краматорськ, Запоріжжя, Рівне, Чернівці. Таким чином, протягом року жоден із регіонів України не залишиться без професіоналізованих закупівель.

Програма тренінгу поєднує у собі міжнародні тренди організації процесу закупівель, стандарти викладання KSE та сучасні вимоги до закупівель у сфері професійної підготовки і знань.

У методах викладання на тренінгу поєднано вивчення історій успіхів та невдач закупівельної діяльності, передові практики закордонних закупівельних організацій, технологічні рішення у цій сфері та інноваційні підходи до викладання.


Серед викладачів програми – Карлос Герреро, керівник нашого проекту, Маркус Мухзель, експерт проекту “Гармонізація системи публічних закупівель України зі стандартами ЄС”, Стін Бруун-Нільсен – старший експерт із публічних закупівель проекту Гармонізації системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС, Олексій Громико ліцензований тренер Української Асоціації Управління Проектами, керуючий партнеро ТОВ «Бюро Проектного Менеджменту», Ірина Новікова, Голова Відділу державно-публічного партнерства Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та багато інших професіоналів з закупівель.