21 вересня 2017 року відбудеться перший Open Data Forum – всеукраїнська подія, що об’єднає представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.
Метою Форуму є створення платформи для спільного пошуку можливостей ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних й обговорення трендів та інновацій у міжнародній практиці застосування даних на користь розвитку локальних спільнот.
Як свідчить міжнародний та український досвід, відкриття даних стимулює створення нових послуг і розвиває індустрію власних програмних продуктів, поліпшує взаємодію суспільства і держави, а також підвищує прозорість діяльності та довіру до органів влади. Де зараз Україна в цьому глобальному процесі? Які дані приносять максимальний позитивний ефект громадянам та бізнесу? Відкриті дані по-українськи: які основні виклики відкриття даних та роботи з ними? Відповіді на ці та інші запитання шукатимуть доповідачі та учасники Форуму.
Серед доповідачів Форуму – відомі міжнародні фахівці галузі, українські «першопрохідці» відкритих даних, очільники міст-чемпіонів з відкритих даних, а також найяскравіші представники профільних громадських організацій.
Організатор Форуму – Державне агентство з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», за підтримки міжнародних організацій USAID i UK AID.
Будемо раді бачити вас серед учасників Форуму!
Участь у Форумі безкоштовна, проте лише за умови попередньої реєстрації: http://bit.ly/2uD1qc5

Дата та час: 21 вересня 2017 року, 9.30-18.00
Місце проведення: Мистецький арсенал, вул. Лаврська 12