21 вересня 2017 р., Київ. Перший в Україні Open Data Forum відбувається сьогодні в Києві та об’єднує представників центральної та місцевої влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.

Учасники обговорять дієвість застосування відкритих даних в таких сферах як боротьба з корупцією, освіта, використання відкритих даних на місцях та потенціал відкритих даних для розвитку бізнесу.  Детальна  програма Форуму: https://odf.org.ua/

Для виступу на Open Data Forum вперше в Україну приїхав Лорд Френсіс Мод – один із засновників руху відкритих даних, колишній Міністр Кабінету Міністрів Великобританії. Під його управлінням уряд Великобританії став світовим лідером з електронного урядування, створивши Government Digital Service (GDS) – держагентство, що відповідає за цифрову трансформацію уряду і на сьогодні репліковане багатьма країнами у всьому світі. 20 вересня Лорд Мод мав низку зустрічей в Уряді України, а 21 вересня буде основним доповідачем на Open Data Forum з доповіддю «Відкриті дані та локальний вплив».

У рамках форуму відбудеться також нагородження переможців двох конкурсів у галузі відкритих даних, що вперше проходять в Україні:

  • Open Data Challenge – це конкурс стартапів на основі відкритих даних міжнародного формату, який вперше був проведений в Україні. В рамках конкурсу 10 фіналістів пройшли двомісячну інкубацію, де доопрацьовували свої бізнес ідеї з допомогою консультантів. На Open Data Forum пройде фінальна презентація проектів, де учасники позмагаються за три основні нагороди розміром 400, 500 і 600 тис. грн.
  • Open Data Leader – конкурс лідерів у галузі відкритих даних серед державних установ, громадських організацій та бізнесу у 6-ти номінаціях.

Форум проходить в Мистецькому Арсеналі, вул. Лаврська, 10-12 з 10.00 до 19.00.
Під час заходу відбуватиметься он-лайн трансляція, яка буде доступна за посиланнями:
Українська версія: https://www.youtube.com/watch?v=Y_MgYWA1M-Y
English version: https://www.youtube.com/watch?v=JajwJi17-tg

Контакти для преси:
+38 0676395092 (Анна Гончарик)
ahoncharyk@eurasia.org

Організатор Форуму – Державне агентство з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», за підтримки міжнародних організацій USAID i UK Aid.