Фонд Євразія, виконавець проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, що фінансуєтся Урядом США через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великобританії (UK aid) проводить конкурс для визначення потенційного підрядника для надання юридичних послуг для розробки та супроводження проектів нормативно-правових актів, що забезпечать створення та дозволять розпочати ефективну діяльність Централізованої закупівельної організації Міністерства Охорони Здоров’я.

Просимо Вас уважно ознайомитися с документами (додаются), заповнити необхідні, та відправити на ел.адресу ovygovsky@eurasia.org до вказанного терміну, а саме не пізніше ніж 06 листопада 2018 р (18.00 за київським часом).

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на ел.адресу ovygovsky@eurasia.org. Будь ласка, вказуйте цей номер запиту TAPAS-RFQ-2018-006 у темі кожного листа, які ви будете надсилати.

Усі документи повинні бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою (за наявності). На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу ел.адресу, розглядатися не будуть!

 

Приєднуйтеся до нас на Facebook!

TAPAS Project/Прозорість та підзвітність
у держуправлінні та послугах