Запрошуємо представників органів місцевої влади взяти участь у програмі Open Data Leaders Network для обміну досвідом та навчання у галузі відкритих даних.

З 21 по 23 березня 2018 року у Києві відбудеться другий цикл програми навчання та обміну ідеями для представників місцевої влади українських міст – Open Data Leaders Network. Захід організований проектом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» разом із партнером Фонд Східна Європа.

Open Data Leaders Network – це мережа, створена Open Data Institute для популяризації ідей відкритих даних у всьому світі. З 2015 року мережа допомогла більш ніж 30 урядовим лідерам посилити їх програми відкритих даних через обмін досвідом між учасниками та надаючи їм підтримку у напрацюванні, розробці та тестуванні нових ідей.

В Україні цього року відбудеться другий цикл програми Open Data Leaders Network. Вперше програма стартувала у 2017 році. Учасники програми – представники органів місцевої влади українських міст – матимуть змогу зустрітися з колегами з інших міст, щоб поділитися проблемами, обговорити ідеї та дізнатися про глобальні інновацій у сфері відкритих даних.

Для участі у програмі буде обрано 8 представників органів місцевої влади, які:

  • Відповідають за розвиток відкритих даних у містах;
  • Мають ідеї про те, як відкриті дані можуть бути використані для поліпшення якості життя у містах;
  • Готові вчитися на прикладі інших лідерів і ділитися власним досвідом.

Що ми пропонуємо:

  • Три дні семінарів, презентацій та обміну досвідом у Києві;
  • Отримати знання та досвід щодо кращих світових практик у галузі відкритих даних;
  • Експертну та комунікаційну підтримку для реалізації проектів у галузі відкритих даних у ваших містах.

Усі витрати на час участі у програмі для учасників будуть покриті організаторами.

Як подати заявку?

Ключові дати:

  • Кінцевий термін прийому заявок: 4 березня 2018 року.
  • Успішні кандидати отримають листа електронною поштою з інформацією, що вони стали учасниками Мережі до 11 березня 2018 року.
  • Проведення заходів: 21-23 березня 2018 року.

Open Data Leaders Network України підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України за участі проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» у партнерстві з Фондом Східна Європа.