Проект USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність в органах державного управління та послугах / TAPAS” оголошує конкурс малих грантів (RRF) з метою забезпечення ресурсів для короткострокових ініціатив, що мають чіткий антикорупційний вплив.

Усі державні установи виконавчої, законодавчої та судової влади національного рівня, державні установи, в яких працюють учасники Мережі Лідерів Відкритих Даних (ODLN) проекту TAPAS, міста-партнери з відкритих даних проекту TAPAS, та державні установи, з якими TAPAS має підписані Меморандуми про Взаєморозуміння (Співробітництво), мають право подавати заявки на фінансування програми RRF проекту TAPAS. Державні установи, які залучені до правоохоронної діяльності та/або національної безпеки, не мають право подавати заявки.

RRF пропозиції повинні містити інформацію про можливий антикорупційний вплив, узгоджуватися з одним із компонентів проекту TAPAS — забезпечення широкомасштабного використання електронних публічних закупівель; підтримка ефективних програм відкритих даних по всій Україні; та створення дієвих електронних сервісів для боротьби з корупцією — та сприяти очікуваному результату(-ам) відповідного компоненту.

Пропозиції приймаються англійською або українською мовою електронною поштою на адресу RRFApplication@eurasia.org не пізніше 13 лютого 2019.

Будь ласка, ознайомтеся з інформацією про конкурс та вимогами до концептуальних нот за посиланням:

TAPAS RRF ДЕТАЛІ

TAPAS RCN АНКЕТА

Приєднуйтеся до нас на Facebook!

TAPAS Project/Прозорість та підзвітність
у держуправлінні та послугах