International Open Data Challenge is coming to Ukraine!

“З чого почати свій проект? Як залучити фінансування? Як монетизувати свій проект? Де знайти дані?” – ці питання неодноразово виникають у командах нових проектів на основі відкритих даних. А ми маємо відповідь – взяти участь в Open Data Challenge.

Ми запускаємо Open Data Challenge щоб знайти та допомогти створити інноваційні проекти, що матимуть суспільне значення та фантастичний бізнес потенціал. Адже відкриті дані мають економічну цінність, коли на основі них створюються продукти або сервіси, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми.

Open Data Challenge – це визнаний міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, що влерше масштабно стартує в Україні в 5 містах: Києві, Харкові, Чернігові, Херсоні та Львові.

Подавайся на конкурс та позмагайся за можливість отримати інвестицію в 400, 500 або 600 тисяч гривень та експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. Призовий фонд конкурсу: 1 500 000 гривень.

Запрошуємо на запуск конкурсу 27 квітня 2017, де ми розповімо про формат, умови конкурсу та вимоги до проектів.

Реєстрація обовязкова за посиланням: https://goo.gl/forms/9P3aEgOVmH0SqC2S2

Слідкуйте за оновленнями щодо спікерів на Фейсбук сторінці події!

Open Data Challenge створений в рамках проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві зOpen Data Institute (Лондон), Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator