Конкурс для виявлення потенційного виконавця розробки та впровадження централізованого механізму використання кваліфікованих електронних підписів (КЕП) в системі Prozorro (оновлено)

Фонд Євразія, виконавець проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця розробки та впровадження централізованого механізму використання кваліфікованих електронних підписів (КЕП) в системі Prozorro.

Просимо вас уважно ознайомитися з документами нижче, заповнити необхідні та відправити  на електронну адресу ovygovsky@eurasia.org  до вказаного терміну, а саме не пізніше 2 серпня 2019 року (18:00 за київським часом).

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на електронну адресу ovygovsky@eurasia.org. Будь ласка, вказуйте цей номер запиту TAPAS-RFQ-2019-012 у темі кожного листа, які ви будете надсилати.

Усі документи повинні бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозиції, отримані після закінчення терміну, та відправлені на іншу електронну адресу, розглядатися не будуть!