Конкурс журналістських історій на основі відкритих даних DataUp

Запрошуємо журналістів взяти участь у всеукраїнському конкурсі журналістських історій на основі відкритих даних DataUp.

Мета конкурсу – популяризувати використання відкритих державних даних під час підготовки журналістських розслідувань та написання статей на антикорупційну тематику.

Переможці отримають цінні призи: ноутбук MacBook Pro, смартфон iPhone 11, цифровий диктофон Olympus. Для участі необхідно:

  • Бути штатним або позаштатним журналістом національного або місцевого друкованого або онлайн ЗМІ (також розглядаються матеріали, опубліковані на незалежних платформах, відвідуваність яких становить понад 100 000 читачів на місяць).
  • Підготувати журналістське розслідування (онлайн-публікація, стаття в друкованому ЗМІ, відеоматеріал), яке відповідає критеріям конкурсу.
  • Опублікувати вперше матеріал у період з 21 серпня по 11 жовтня 2020 року.

Прийом заявок на конкурс DataUP: 7 вересня – 11 жовтня 2020

Нагородження переможців: 20 жовтня 2020

Беріть участь у конкурсі DataUP та перемагайте! Адже це чудова можливість підготувати якісний матеріал, використовуючи відкриті дані. Саме вони –  джерело історій, фактів та свідчень.

Конкурс організований Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з USAID/UK aid проєктом “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”, що реалізується Фондом Євразія.

Про всі деталі дізнавайтеся на сайті конкурсу.