Конкурс для виявлення потенційного виконавця для надання в оренду серверного обладнання для Державного підприємства “Медичні закупівлі України” згідно наданих технічних вимог

Фонд Євразія, виконавець проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця для надання в оренду серверного обладнання для Державного підприємства «Медичні закупівлі України» згідно наданих Технічних Вимог.

Просимо вас уважно ознайомитися з документами нижче, заповнити необхідні та надіслати на e-mail: tapas.procurement@eurasia.orgдо зазначеного терміну, а саме – не пізніше 12 червня 2020 р (18.00 за київським часом)

Перелік документів, які мають бути заповнені та надіслані:

  1. Запит комерційної пропозиції
  2. Технічна пропозиція з деталізацією специфікацій по серверах (в довільній формі)
  3. Детальний бюджет в XLS форматі (в довільній формі)
  4. Форма реєстрації постачальника
  5. Інструкції щодо заповнення запиту комерційної пропозиції

Перед заповненням, будь ласка, ознайомтеся з Технічними Вимогами, а також Кодексом етичних норм. .

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на e-mail: nkarapysh@eurasia.org не пізніше ніж 5 червня 2020 р (18:00 за київським часом).  Будь ласка, зазначайте номер запиту (TAPAS-RFQ-2020-012) у темі кожного листа, які ви надсилатимете.

Усі документи мають бути підписані уповноваженою особою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозицій, отриманих після закінчення терміну та відправлених на іншу електронну адресу, не розглядатимуть!