У межах компоненту електронних публічних закупівель проєкту TAPAS забезпечить перетворення електронних закупівель на стандартний підхід до більшості публічнихзакупівель в Україні. Цей компонент передбачає підтримку поправок до нормативних документів, що стосуються публічних закупівель; створення у Київській школі економіки постійно діючої навчальної програми, яка розширить базу фахівців із закупівель; запровадження Індексу кращих практик публічних закупівель; та технологічні інвестиції до ІТ-інфраструктури платформи Prozorro.
В рамках компоненту відкритих даних проєкт TAPAS забезпечить регулярне публікування даних всіма центральними міністерствами та принаймні 35 муніципалітетами з населенням понад 100 000 мешканців та започаткує проведення низки семінарів та практичних консультацій для осіб, відповідальних за відкриті дані. Додатково, будуть проведені серії конкурсів «Open Data Challenge», спрямованих на розвиток інновацій; спланована щорічна публікація «Барометру відкритих даних України», який надаватиме регулярну оцінку прогресу уряду України у створенні та оприлюдненні відкритих даних та створення Мережі лідерів відкритих даних з метою заохочення нового покоління фахівців та новаторів у галузі відкритих даних.
В рамках компоненту електронних послуг проєкт TAPAS запровадить надання регуляторної та політичної підтримки та технічної допомоги Уряду України з розробки та виконання Дорожньої карти електронних послуг. Цей компонент передбачає проведення аудиту державних реєстрів та розробка дорожньої карти системи інтероперабельності; розробку рамок інтероперабельності в Україні; забезпечення інтеграції із інфраструктури інтероперабельності та проведення перетворення електронних послуг.