Digitalize Ukraine’s Future: новий курс про цифровізацію та відкриті дані для держслужбовців

Проєкт ТAPAS разом з Міністерством цифрової трансформації запускає курс з цифровізації та роботи з відкритими даними для держслужбовців.

Відкриті дані — це ключова складова для створення інноваційних технологій та рішень, які допоможуть усунути корупцію, провести прозору відбудову та розв’язати соціальні й економічні виклики. Щоб формувати політику з прозорими механізмами, керівники з цифрової трансформації мають постійно поглиблювати свої знання у цій сфері.

На курсі Digitalize Ukraine’s Future держслужбовці зможуть дізнатися більше про цифрову трансформацію та управління відкритими даними. Реєстрація стартує 21 серпня.

Навчальна програма буде корисною для СDTO держорганів, держслужбовців категорії “А”, а також для керівників і спеціалістів, які відповідають за розвиток відкритих даних та цифрову трансформацію у своїй установі. 

Під час навчання учасники дізнаються:

  • про електронне урядування та кібербезпеку у цифрових рішеннях;
  • як ефективно реалізувати політику відкритих даних;
  • як співпрацювати з громадським сектором для впровадження реформ;
  • як аналіз даних, розподілений за статевою ознакою та іншими ознаками, допомагає ухвалювати ефективні рішення;
  • як розвивати навички ситуаційного лідерства.

Курс повністю безоплатний та складається з 5 щотижневих семінарів, які відбудуться в офлайн-режимі у Києві. Навчання розпочнеться 29 вересня. 

Подати заявку можна до 8 вересня. Дізнатися більше про програму: https://cdto.data.gov.ua

Навчальна програма розроблена Deloitte Academy в межах проєкту USAID / UK Aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» спільно з Міністерством цифрової трансформації та за підтримки Фонду Східна Європа.