Онлайн-послуги з дипломування стають доступними для усіх моряків на порталі Дія

Період тестування успішно завершено. Відтепер через портал Дія кожен моряк зможе дистанційно:

  • Подати заяву на присвоєння або підтвердження звання/кваліфікації. Рішення ухвалюється впродовж пʼяти днів, а результат відображатиметься на порталі та на електронній пошті заявника. Електронний образ кваліфікаційного документу стане доступний в особистому кабінеті на порталі Дія. Оригінал можна отримати в Адміністрації судноплавства як особисто, так і через представника.
  • Записатись на  компʼютерне тестування CES 6.0 та обрати місто для складання іспиту: Варшава або ж рідні Київ чи Одеса.
  • Подати скаргу у разі відмови в отриманні кваліфікаційного документа.

Швидко та якісно, без зайвих контактів з чиновниками та будь-яких корупційних ризиків. Тож можна отримати:

  • Диплом і підтвердження капітана, старшого помічника капітана, вахтового помічника капітана, радіооператора (загальний/обмежений), старшого механіка, другого механіка суден з головними двигунами будь-якої потужності, вахтового механіка.
  • Свідоцтво фахівця з підготовки за розширеною або початковою програмою для здійснення вантажних операцій на нафтових танкерах, танкерах-хімовозах та на танкерах-газовозах.

Перелік доступних для отримання кваліфікаційних документів буде поступово розширюватися.

Що для цього потрібно?

Зареєструватися або авторизуватися на порталі Дія за допомогою електронного підпису та обрати необхідну послугу. Заповнити онлайн-заяву та завірити її електронним підписом. Отримати повідомлення про рішення, а пізніше і сам документ в обраному представництві Адміністрації судноплавства.

Електронні послуги для моряків на порталі Дія реалізують Мінвідновлення та Адміністрація судноплавства у співпраці з Мінцифрою за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».