єЧергу для автобусів тестуватимуть ще на п’яти пунктах пропуску

Електронна система перетину кордону стане обов’язковою для водіїв автобусів, які здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, на таких пунктах пропуску:

  • Краківець – Корчова (Львівська область)
  • Шегині – Медика (Львівська область)
  • Порубне – Сірет (Чернівецька область) 
  • Мамалига – Крива (Чернівецька область) 
  • Чоп – Захонь (Закарпатська область)

У Львівській та Чернівецькій областях тестування почнеться з понеділка, 21 серпня, у Закарпатській – з середи, 23 серпня.

Для перетину кордону необхідно внести інформацію про водія та автобус у систему єЧерга. Цей процес передбачає реєстрацію на https://echerha.gov.ua/ та обрання відповідного прикордонного пункту. Реєстрація відкриється за добу до початку руху через обраний пункт пропуску.

За три тижні тестування нової послуги для пасажирських перевізників на пунктах пропуску «Ягодин – Дорогуськ» та «Устилуг – Зосин» у Волинській області, кордон перетнуло близько однієї тисячі автобусів.

Продовжуємо оцифровувати транспортну сферу, щоб українці проводили час із користю, а не у заторах.

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».