єВідновлення: перші 10 000 компенсацій за пошкоджене житло

Українці відбудовують свої домівки з єВідновленням. Погоджено понад 10 тисяч заяв на отримання фінансової допомоги від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії

Загальна сума виплат – понад 836 млн гривень, які громадяни вже витрачають на будівельні матеріали та послуги ремонту. Найбільше погоджених заяв – у Харківській, Київській, Миколаївській, Херсонській та Донецькій областях.

Програма єВідновлення стартувала на початку травня 2023 року. Під час першого етапу громадяни можуть отримати допомогу від держави до 200 тисяч гривень, щоб відремонтувати пошкоджене житло. Від 1 серпня 2023 року розпочався другий етап, за яким компенсацію можуть отримати власники зруйнованого житла. 

Щоб отримати фінансову допомогу на відновлення пошкодженого житла, потрібно подати заяву у застосунку Дія та відкрити картку єВідновлення в одному з банків-партнерів. Суму виплат визначає комісія органів місцевого самоврядування.

Більше інформації про програму єВідновлення: https://erecovery.diia.gov.ua/

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту USAID / UK Aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Світового банку.