Інформацію про е-ТТН можна знайти на офіційному сайті

Запрацював вебсайт проєкту е-ТТН. Відтепер стежити за перебігом впровадження електронної товарно-транспортної накладної в Україні можна на вебресурсі e-ttn.miu.gov.ua.  

Він містить усю важливу інформацію, зібрану під час реалізації проєкту, відповіді на актуальні запитання, перелік провайдерів, які приєдналися до системи е-ТТН, а також інструкції для користувачів та провайдерів щодо початку роботи з е-ТТН. 

Також на сайті зібрані усі нормативні акти, що регулюють питання перевезення вантажів автомобільним транспортом з використанням електронної форми ТТН. 

Використання е-ТТН стане обов’язковим для всіх автомобільних вантажних перевезень територією України одразу після перемоги України та скасування воєнного стану.

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерства інфраструктури з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.