Кількість відвідувачів порталу е-системи будівництва сягнула 1 млн

Державну електронну систему у сфері будівництва відвідало понад 1 мільйон користувачів

У липні 2020 року стартувала Єдина державна електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ), яка цифровізувала процес отримання адміністративних послуг в цій сфері. За час свого існування кількість відвідувачів порталу перетнула позначку в 1 мільйон користувачів.

На ЄДЕССБ (https://e-construction.gov.ua/) можна знайти інформацію про видані дозволи, акти готовності, технічну інвентаризацію та інше. Загалом понад 600 тисяч документів щодо будівництва. Кожен може переглянути інформацію про всі об’єкти будівництва.

Найбільш популярними розділами порталу є мапа з розміщенням будівельних об’єктів,  реєстри та декларативні та дозвільні документи

Даними користуються журналісти та громадські активісти, організації, які створюють сервіси на основі відкритих даних та громадяни, які цікавляться тим, що будують в їхньому місті. 

Для роботи в цій системі авторизовано понад 25 тисяч користувачів, які постійно залучені в процес будівництва: архітектори, проєктувальники, технічні інвентаризатори, інженери, спеціалісти органів контролю та присвоєння адрес та інші.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».