Конкурс для виявлення потенційного виконавця робіт з побудови комплексної системи захисту інформації інформаційної системи «Єдина державна електронна система у сфері будівництва»

Фонд Євразія, виконавець проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця робіт з побудови комплексної системи захисту інформації інформаційної системи «Єдина державна електронна система у сфері будівництва» згідно наданих Технічних вимог.

Прохання уважно ознайомитися з документами нижче.

Якщо ви зацікавлені, маєте достатні ресурси для належного виконання завдань та відповідаєте зазначеним вимогам, чекаємо скан-копії наступних документів, завірені підписом уповноваженої особи та печаткою (за наявності) на e-mail tapas.procurement@eurasia.org:

  1. Запит комерційної пропозиції
  2. Детальний бюджет
  3. Проєктна/технічна пропозиція у довільній формі, що містить етапи роботи та приблизні терміни виконання
  4. Реєстраційні документи (скановані копії)
  5. Список команди виконавців та їх резюме, портфоліо організації
  6. Інструкції щодо заповнення запиту комерційної пропозиції
  7. Форма реєстрації постачальника

Додатково учасник має надати довідку в довільній формі про наявність досвіду виконання аналогічних робіт зі створення комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах (автоматизовані системи класу «2» або «3») – не менше 2 (двох) договорів на загальну суму кожного договору не менше 600 000 грн. 00 коп. (шістсот тисяч гривень 00 копійок) за 2018-2020 рік, та надати засвідчені копії таких договорів. Аналогічними договорами є договори з надання послуг щодо побудови комплексних систем захисту інформації з підтвердженою відповідністю (атестати відповідності, зареєстровані в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації) в інформаційно-телекомунікаційних системах (автоматизовані системи класу «2» або «3).

Перед заповненням, будь ласка, ознайомтеся з Технічними Вимогами та Кодексом етичних норм.

Ініціали уповноваженої особи, що підписує документ, мають бути зазначені на кожній сторінці.

Всі запитання стосовно оголошеного конкурсу просимо направляти на електронну адресу: nkarapysh@eurasia.org до 27 січня 2021 р (18.00 за київським часом).

Кінцевий термін подачі пропозиції: 3 лютого 2021 р (18.00 за київським часом)

Прохання зазначати номер запиту (TAPAS-RFQ-2020-034) у темі кожного листа, який ви надсилатимете.

Звертаємо Вашу увагу на такі мінімальні вимоги до конкурсантів:

  • відповідність КВЕД вашої компанії/ПП тому виду діяльності, послуга по якій буде надаватися;

Пропозиції, отримані після закінчення терміну та/або відправлені на іншу електронну адресу, не розглядатимуться!