Увага! Уточнені технічні вимоги конкурсу щодо виявлення потенційного виконавця для створення інформаційної підсистеми Єдиного вебпорталу органів виконавчої влади “Електронний кабінет громадянина” (оновлено)

Увага! Технічні вимоги щодо створення інформаційної підсистеми Єдиного вебпорталу органів виконавчої влади “Електронний кабінет громадянина” були уточнені.

Фонд Євразія, виконавець проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця для створення інформаційної підсистеми Єдиного вебпорталу органів виконавчої влади «Електронний кабінет громадянина».

Набувачем системи є Державне агентство з питань електронного урядування.

Просимо вас уважно ознайомитися з документами (надаються), заповнити необхідні та надіслати на e-mail: ovygovsky@eurasia.org  – до зазначеного терміну, а саме – не пізніше 9 вересня 2019 р. (18:00 за київським часом)

Перелік документів, які мають бути заповнені та надіслані:

  1. Запит комерційної пропозиції
  2. Детальний бюджет
  3. Форма реєстрації постачальника
  4. Список команди виконавців та їхні резюме
  5. Інструкції щодо заповнення запиту комерційної пропозиції

Перед заповненням, будь ласка, ознайомтеся з Технічними вимогами до кабінету (оновлено), а також Кодексом етичних норм.

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на e-mail:
ovygovsky@eurasia.org – не пізніше 29 серпня 2019 р. Будь ласка, зазначайте номер запиту (TAPAS-RFQ-2019-014) у темі кожного листа, які ви надсилатимете.

Очікуваний термін виконання: жовтень 2019 – березень 2020.

Усі документи мають бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозицій, отриманих після закінчення терміну та відправлених на іншу електронну адресу, не розглядатимуть!