Послугою на Дії з компенсації за працевлаштування ВПО скористалися майже 3400 роботодавців

Команда проєкту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS” продовжує підтримувати Уряд України у створенні важливих та зручних е-послуг на порталі та у мобільному застосунку Дія для українців під час війни.

Через російське вторгнення багато людей втратили роботу та дім і вимушено переїхали до інших областей України.

На порталі Дія створили послугу для підтримки роботодавців – https://bit.ly/3z7Ahhd, які наймають внутрішньо переміщених осіб до себе на роботу. Вони мають змогу отримати компенсацію у 6500 грн за кожного працевлаштованого вимушеного переселенця за перший та другий місяць його роботи. У такий спосіб Уряд України допомагає внутрішньо переміщеним особам у пошуках роботи та водночас підтримує місцевий бізнес.

За понад три місяці послугою скористалося майже 3400 роботодавців, які працевлаштували близько п’яти тисяч внутрішньо переміщених осіб. Вони надіслали вже майже 3900 заявок. Найбільше працевлаштованих осіб – у Києві, Дніпропетровській, Кіровоградській, Закарпатській та Львівській областях у аграрному секторі, на комунальних підприємствах та СТО.