Мінсоцполітики та TAPAS продовжують співпрацю щодо цифровізації послуг у соціальній сфері

Міністерство соціальної політики України та USAID / UK aid проєкт “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS” підписали меморандум з метою ​​вдосконалення системи надання електронних послуг у сфері соціального захисту населення, функціонування публічних електронних реєстрів, забезпечення доступу до даних і запобігання корупції у ключових галузях.

Завдяки співпраці з TAPAS ми зможемо пришвидшити цифровізацію соціальної сфери, адже в умовах війни це безпека даних, інклюзивність та зручність послуг для громадян. Тож наші спільні зусилля будуть направлені на технічну модернізацію Єдиної інформаційної системи соціальної сфери для призначення, нарахування та виплати всіх видів соціальної допомоги”, – прокоментувала підписання меморандуму Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Підписаний меморандум має чіткі завдання та критерії оцінки успішності технічної модернізації Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС). 

Варто зазначити, що завдяки USAID / UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS” була розроблена перша черга ЄІССС, що дозволила розпочати активну цифровізацію соціальної сфери. 

Підтримка міжнародними донорами України сьогодні важлива, як ніколи. Проєкт TAPAS був і залишається надійним партнером для Уряду України в сфері е-урядування. Ми прагнемо, щоб якомога більше наших громадян мали доступ до зручних, ефективних та прозорих е-послуг. Ми брали участь у створенні ЄІССС ще у 2021 році і зараз продовжуємо допомагати її модернізовувати та цифровізовувати соціальні послуги”, – прокоментував співпрацю з Мінсоцполітики керівник USAID / UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS” Данило Молчанов.

Нагадаємо, ЄІССС є фундаментом цифровізації соціальних послуг та забезпечує можливість кожному громадянину, який потребує соціальної підтримки, швидко отримати будь-який вид допомоги через фронт-офіс у територіальній громаді та ЦНАПі або через електронні сервіси порталу Дія.