Нове шкільне меню тепер в Prozorro Market

Централізована закупівельна організація ДУ “Професійні закупівлі” оновила е-каталог, врахувавши нове шкільне 4-тижневе меню. Воно складається зі 160 страв. На момент презентації меню в каталозі вже було 80 товарних категорій. Фахівці ДУ “Професійні закупівлі” опрацювали відсутні позиції.

У підсумку маємо: +63 нові категорії та +155 нових профілів!

Також було створено новий код 03110000-5 – Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва. Це такі категорії:

  • арахіс
  • насіння кунжутне
  • насіння гарбузове
  • насіння соняшника
  • насіння фенхелю

Запропонувати свої товари до цих категорій постачальники зможуть з 19.07.2021. Тож, якщо ви постачаєте харчові продукти до шкіл – переходьте в Prozorro Market. Реалізовувати товари через е-каталог швидше, надійніше та простіше!

Перелік нових категорій, пов’язаних зі шкільним меню, тут: https://bit.ly/3ytL5my

Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку є у вільному доступі: https://bit.ly/3qLc2PI. Там зазначені і вимоги до сировини, що використовують для приготування страв. Фахівці ДУ “Професійні закупівлі” взяли їх до уваги під час роботи з категоріями.

Нагадаємо, нове шкільне меню було презентоване до обговорення у травні цього року. Розробка здійснювалась робочою групою до складу якої увійшли представники Міністерства охорони здоров’я України, шеф-кухар Євген Клопотенко та команда проєкту Культура їжі I Cult Food, а також ВГО «Асоціація дієтологів України».

Ознайомитися зі шкільним меню можна на сайті МОЗ https://bit.ly/3hA6L9E

Розширення асортименту е-каталогу щодо товарів широкого вжитку здійснюється за підтримки USAID / UK aid проєкту  “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”.