Оновлення в ЄДЕССБ. Погодження та дозвіл на будівництво від органу охорони культурної спадщини

З 12 липня 2022 року погодження науково-проєктної/проєктної документації та отримання дозволів на виконання будівельних робіт від органів охорони культурної спадщини відбувається виключно через електронний кабінет Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). 

Подати заявку можна через Кабінет замовника з використанням кваліфікованого електронного підпису – https://admin.e-construction.gov.ua/.

Інформація про подану заявку автоматично передається відповідальному органу охорони культурної спадщини, який має 30 днів, щоб погодити документи або надати обгрунтовану відмову.

Рекомендуємо ознайомитися з навчальними матеріалами щодо роботи з ЄДЕССБ:

Детальніше про перелік робіт, погодження яких відтепер відбувається органами охорони культурної спадщини через ЄДЕССБ, можна знайти за посиланням: https://bit.ly/3QijtJO

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».