Перевіряйте статус документів будівельної сфери на порталі Дія

На порталі Дія запрацював новий розділ у кабінеті громадянина — «Моє будівництво». У ньому відображаються всі документи, у яких користувач вказаний, як замовник будівництва.

У кабінеті можна подивитися коротку інформацію про документ та дізнатися статус розгляду документа органами будівельного контролю.

Користуватися новим розділом у кабінеті можуть фізичні та юридичні особи. Достатньо мати електронний підпис – КЕП чи Дія.Підпис.

Ця функція допоможе перевіряти статус опрацювання документів для тих громадян, які подавали заявки у паперовому вигляді через ЦНАПи, поштою чи особисто в органи будівельного контролю.

Раніше, якщо людина подавала документи в паперовому вигляді і не хотіла окремо реєструватись у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ), було досить складно дізнатися подальшу долю заявки. Потрібно було зв’язуватись зі ЦНАПом чи органом будівельного контролю і просити перевірити статус документа. Тепер це можна зробити самостійно через портал Дія, скориставшись електронним цифровим підписом.

Зверніть увагу, що в розділі доступні документи, переважно створені після липня 2020 року, коли розпочала роботу ЄДЕССБ. Відтоді громадяни подали більше 172 тисяч заяв на отримання будівельних послуг.
Продовжуємо допомагати цифровізовувати будівельну сферу в Україні, щоб отримувати послуги без хабарів, бюрократії та черг.

Будівельні послуги на порталі Дія та Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблені Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерством цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах/ TAPAS”.