Пройшов захід Open Data Academy для лідерів цифрової трансформації Львівщини

Понад 150 публічних службовців Львівщини покращили навички роботи з відкритими даними на тренінгах Open Data Academy

Лідери цифрової трансформації зі Львова та області дізналися про інструменти для впровадження відкритих даних на рівні місцевого самоврядування.

Львівщина впевнено займає передову позицію в сфері цифровізації. Один із найрозвиненіших порталів відкритих даних в Україні, зручні система документообігу в ОМС, десятки електронних послуг для мешканців — це лише частина діджитал-досягнень регіону. Аби покращити цифрову експертизу публічних службовців територіальних громад Львівської області, експерти Open Data Academy провели для фахівців тренінги з відкритих даних.

«Відкриті дані є ключем до покращення якості життя громадян та забезпечення прозорого та ефективного управління, — каже Олександр Кулепін, заступник голови Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. — Навчання інструментам роботи з відкритими даними допоможе фахівцям впроваджувати інновації у місцевому управлінні та зміцнювати відкритість та прозорість в ухваленні управлінських рішень. Сподіваюся, що ця ініціатива також стимулюватиме розроблення цифрових рішень, які вирішують виклики воєнного часу». 

Навчальні зустрічі відбулися 9 і 10 листопада. Учасники змогли обрати рівень тренінгу, що відповідає їхній підготовці. Так 96 публічних службовців пройшли Basic навчання, де дізналися про основи роботи з відкритими даними. 54 фахівця поглибили знання на Advanced тренінгу, що більш детально розкриває інструментарій, необхідний досвідченим спеціалістам.

Наступний тренінг експерти Open Data Academy проведуть в Ужгороді в грудні. Навчальні зустрічі в інших містах України заплановані на початок 2024 року.

Навчання проводиться Міністерством цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і Фонду Східна Європа.