Прозорі послуги для ефективної будівельної галузі

6 серпня Конфедерація будівельників України (КБУ) спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO) зібрала активних реформаторів галузі в рамках конференції “Прозорі послуги для ефективної будівельної галузі” для відкритого діалогу щодо реформування, уніфікації та діджиталізації дозвільної системи у будівництві.

На заході були присутні представники державного сектору, донори, основні проекти-реформатори, а також, бізнес-сектор, зокрема: Лев Парцхаладзе, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України , Олександр Ротов, віце-президент та голова ради директорів КБУ, Олексій Дорогань, виконавчий директор, BRDO, Олена Шуляк, керівник сектору “Будівництво”, BRDO та інші колеги.

Найбільше зацікавлення викликало обговорення щодо розробки та впровадження важливого антикорупційного сервісу – Електронного кабінету забудовника. Данило Молчанов, керівник напряму електронних послуг проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, зазначив:

“Близько року проект TAPAS активно підтримує процес розробки Електронного кабінету забудовника, а це лише один з компонентів комплексного підходу до впровадження електронних систем у сферу будівництва. Згодом також планується створення єдиного реєстру у сфері будівництва та публічного порталу даних у сфері будівництва. Віримо, що разом з колегами вже сьогодні закладаємо фундамент технічно досконалої електронної системи для майбутніх взаємодій у сфері будівництва”.

TAPAS_DM_Presentation_6.08.2019