Розпочалася дослідно-промислова експлуатація Єдиної інформаційної системи соціальної сфери у Рівненській та Житомирській областях

З 1 лютого розпочалася дослідно-промислова експлуатація Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) у Рівненській та Житомирській областях.

Наразі 1183 користувача та понад 200 адміністраторів працюють в ЄІССС над тим, щоб забезпечити ефективне та успішне впровадження нового підходу для надання соціальних послуг по всій країні. 

До нової системи включено 6 видів соціальної допомоги, до кінця року планується збільшити кількість до 34.

Станом на 11 лютого через ЄІССС оформили 1193 онлайн-заяви на отримання соціальної допомоги, що склало 38% від загальної кількості заяв у цих областях:

  • у Рівненській – оформили 761 заяву (48% від загальної кількості).
  • у Житомирській – 432 заяви (28%).

Докладніше про це: https://bit.ly/3LwtNwe

Нагадаємо: Єдину інформаційну систему соціальної сфери розробили у 2021 році за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» спільно з Міністерством соціальної політики, Міністерством цифрової трансформації та Пенсійним Фондом.

Її впровадження надасть можливість кожному громадянину, який потребує соціальної підтримки, швидко отримати будь-який вид допомоги через фронт-офіс в територіальній громаді та ЦНАПі або через електронні сервіси порталу Дія. Ключовим елементом ЄІССС є Єдиний соціальний реєстр, в якому міститься інформація про кожного, хто має право, отримує чи колись отримував будь-який вид державної соціальної підтримки.

Більше про розроблення системи: https://bit.ly/3oLqcRa